Mieszkania w Lublinie? NORD PARK robi wrażenie

Jako że pochodzę z Lublina, bacznie śledzę to, co dzieje się na tamtejszym rynku nieruchomości. W ostatnim czasie moją uwagę zwróciła inwestycja o nazwie NORD PARK. O deweloperze Centrum Zana słyszałem wiele dobrego, lecz to też nie do końca moja działka, gdyż nieruchomościami biurowymi zajmuję się sporadycznie. Okazało się jednak, że firma rozszerza swoją ofertę i coraz ambitniej inwestuje również w mieszkania. A NORD PARK naprawdę robi wrażenie.

Dodajmy, że budynek jest jeszcze nieukończony. Na stronie inwestycji można jednak obejrzeć sobie jego wizualizacje i powiem Wam szczerze, że chciałbym tam mieszkać. Same mieszkania posiadają niezłe rozkłady, więc na pewno znalazłbym coś dla siebie. Zaskoczyło mnie, jak zobaczyłem, że sporo z tych lokali zostało już wykupionych. Wydaje się to sukcesem, jak na nieukończoną jeszcze inwestycję.

No ale cóż – nie planuję na razie wracać do Lublina, więc muszę się rozglądać raczej za jakimiś nieruchomościami w Warszawie. Tutaj też jest na szczęście z czego wybierać.

Powiązane wpisy